Zostań partnerem BlackCab

w 4 prostych krokach i zacznij zarabiać na transferach już dziś!

Krok 1 - ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem telefonicznie, e-mailem lub umów wideokonferencję.

Poprosimy o dane, stworzymy Twoje unikatowe KONTO UŻYTKOWNIKA.

Krok 2 - LOGOWANIE DO SYSTEMU

Masz już KONTO UŻYTKOWNIKA poznaj nasz prosty, przejrzysty i przyjazny system rezerwacji transferów.

Wejdź na naszą stronę; partner.blackcab.pl , podaj swój adres email oraz ustal hasło przy pierwszym logowaniu.

Krok 3 - REZERWACJA PRZEJAZDÓW

Jesteś już zalogowany- gratulujemy, teraz podaj nam szczegóły trasy oraz dane pasażera, kliknij przycisk REZERWUJ i gotowe!

Krok 4 - EDYCJA I PODGLĄD

Transfery zaplanowane możesz dowolnie edytować w sekcji REZERWACJE OTWARTE. Transfery wykonane możesz dowolnie przeglądać w sekcji HISTORIA.

FAq

Zaloguj się do swojego panelu i wybierz trasę w panelu rezerwacji. Przed finalnym potwierdzeniem zobaczysz dokładną cenę.

Swoje rezerwacje możesz zakładać o dowolnej porze – nasze system rezerwacji i biuro obsługi pracują 24/7. Może się jednak zdarzyć, że w godzinach nocnych żaden z naszych pojazdów nie będzie dostępny i nie będziemy w stanie zrealizować przejazdu „na już”.

Nasz panel rezerwacji pozwala złożyć zamówienie na dowolny termin. Pamiętaj jedynie, że Twoja prowizja będzie rozliczona po realizacji zamówienia.

Żaden problem! Podgląd, edycja i możliwość anulacji dostępne są cały czas w Twoim panelu użytkownika. Zawsze możesz również skontaktować się z nami – chętnie pomożemy.

Wszystkie opłaty regulowane są przez gości bezpośrednio u naszych kierowców – gotówką (wszystkie główne waluty rozliczeniowe) lub kartą (akceptujemy wszystkich operatorów).

Każdorazowo na podany podczas rejestracji adres email otrzymasz potwierdzenie zarezerwowania przejazdu w języku angielskim. Oczywiście możesz przesłać je bezpośrednio do swoich Gości.

Oczywiście! Na swój adres email dostaniesz nasze krótkie filmy instruktażowe. Dzięki nim krok po kroku zobaczysz jak działa nasz system.

VIDEOSPOTKANIE

Znajdźmy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu!